Innowacyjność MSP w regionie. Implikacje współpracy administracji publicznej i środowiska biznesu

Mirella Barańska-Fischer

ISBN 978-83-7283-967-1

Format B-5, oprawa miękka , s. 396

Data wydania: 2019

Monografia może być użyteczna zarówno dla przedsiębiorców reprezentujących sektor małych i średnich przedsiębiorstw, jak również dla naukowców, zajmujących się omawianą problematyką i dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego  i instytucji pomocowych dla MSP funkcjonujących w regionie łódzkim oraz poza nim. Dla studentów będzie stanowić swoistego rodzaju kompendium wiedzy nt. analizy zjawisk i procesów społeczno-gospodarczych zachodzących na współczesnym rynku wybranego regionu.

Dr Mirella Barańska-Fischer jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Łódzkiej, obecnie zatrudnionym na stanowisku adiunkta, w Katedrze Systemów Zarządzania i Innowacji.

Z pasją wykonuje zawód nauczyciela akademickiego jako misję kształcenia młodego pokolenia, z pewnością też przyszłych właścicieli małych  i  średnich  przedsiębiorstw  w  regionie  łódzkim  lub w innych jednostkach terytorialnych kraju i na rynku globalnym. Od jakości ich relacji z otoczeniem, w tym z administracją publiczną, będzie zależeć w przyszłości architektura zmian we wszystkich płaszczyznach życia społeczno-gospodarczego w poszczególnych regionach.